درباره ما

ما که هستیم

درباره ما

امروزه با توجه با تغییرات محیطی و تکنولوژیکی، یکی از مهمترین تصمیمات ناگزیر در حوزه های آموزشی و کسب و کار، حفظ و بهبود عملکرد بدون حضور فیزیکی در شرکتها ، باشگاههای ورزشی ، جلسات کاری و هر مکانی است که به صورت سنتی افراد ملزم به حضور بودند. به گواه بسیاری از سازمانهای معتبر جهانی و تحقیقاتی، زندگی در سالها و دهه های پیش رو، دیگر به سبک و سیاق قبل نخواهد بود.

طبق تحقیقات موسسه جهانی مک کنزی، تعداد نیروی فعال به صورت دورکار تا سال ۲۰۳۰ به رقم ۳.۵ میلیارد نفر خواهد رسید. در تحقیقی مشابه که توسط گروه گارتنر در آوریل ۲۰۲۰ به دست آمد از میان ۳۱۷ شرکت ۷۴ درصد آنها اعلام کردند حتی در صورت پایان پاندمی کرونا نیز به روند دورکاری خود ادامه خواهند داد.

بر اساس همین روند و نیاز جهانی، پلتفرم ویدیویی وینه پلاس با قابلیت‌های کمک به تمامی اساتید مستقل، گروه‌ها و سازمان‌ها و افرادی که به دنبال زندگی و تطبیق فضای کسب و کار خود با تغییرات ناگزیر جهانی هستند توسعه یافته و در اختیار قرار گرفته است .پلتفرم وینه پلاس مناسب مجامع، همایش‌ها، سمینار‌ها، دوره‌های آموزشی نیز بوده و حتی به کاربر امکان بهره‌مندی از امکانات ویدیویی و تصویری به صورت آفلاین را نیز میدهد.

به عبارتی: “وینه پلاس، یک فضای آموزشی اختصاصی در اختیار اساتید مستقل و نیز سازمانها و موسسات دولتی و خصوصی می گذارد که در آن پلتفرم، تمامی نیازمندی های لازم اعم از ثبت نام، شرکت در کلاس ها، گذاشتن محتوای آفلاین، برگزاری آنلاین دوره ها و .. پیش بینی و برآورده شده است.”

پلتفرم وینه پلاس به صورتی طراحی و توسعه داده شده که به تمامی نیازهای بوجود آمده در زمینه ایجاد و برگزاری جلسات از راه دور کاری و یا آموزشی پاسخ داده و در فضایی امن و با بهره مندی مناسب از منابع زیر ساختی بستر اینترنت و شبکه ملی اطلاعات به کاربران اجازه استفاده از این پلتفرم را بدهد. قابلیت توضیح داده شده می تواند به صورت قرار دادن فایل کلاسهای برگزار شده ، لایو یک طرفه ، وبینار به صورت برگزاری جلسه گروهی به همراه چند سخنران همزمان و یا حتی ایجاد مکانیزمهای درآمد زایی برای تولید کنندگان محتوا، همگی ایجاد و توسعه پیدا کرده است.

Our Team

Meet Our Team

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice.

Sam Smith

Lead Interior Designer

Diane Banks

Interior Decorator

Mike Straut

Interior Designer

Best Ranked By