قوانین عمومی

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس وینه پلاس لازم است پیش از عضو شدن در هر سرویس، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید. وینه پلاس سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می‎گذارد و شما به عنوان کاربر این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، میباشید:

• این سرویس با نام تجاری "وینه پلاس" ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی رایت وینه پلاس مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی « وینه پلاس» به آدرس ایمیلsupport@vineplus.net اطلاع دهید.

• تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس وینه‌پلاس در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

• برای دسترسی به نمایش محتوای دوره‌های غیر رایگان، کاربران باید اقدام به عضویت در کانال ها کنند. عضویت در هر کانال در واقع به منزله دسترسی به محتواهای آن کانال می باشد.

• دسترسی به محتوای دوره‌های رایگان برای تمامی کاربران رایگان بوده و هزینه ای برای عضویت در آنها پرداخت نخواهند کرد.

• وینه پلاس در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه عضویت کاربر را لغو کند.

• ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید.

• اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.

• استفاده از سرویس وینه پلاس هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت محتواهای ارایه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق سرویس وینه پلاس و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه دانلود و بازنشر آن را ندارید.

• وینه پلاس هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا ... کاربر یا دیگران شود ندارد.

• وینه پلاس این حق را دارد که در صورت نیاز، تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.

• ممکن است در آینده، تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر طی استفاده از سرویس وینه پلاس، موظف به مرور قوانین است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.

• در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین‎آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است. در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک‌هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

• درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و..) و پیش آمدهای خارج از کنترل وینه پلاس که منجر به قطع سرویس و ارایه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

• این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند.

حریم خصوصی کاربران در وینه پلاس:

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که از ایشان چه اطلاعاتی جمع آوری می‌شود و وینه پلاس با این اطلاعات چگونه برخورد خواهد کرد. شایان ذکر است که وینه پلاس همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر رعایت نموده و از این اطلاعات به نحو احسنت محافظت می‌نماید. وینه پلاس اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، وینه پلاس مسئولیتی نخواهد داشت.

• وینه پلاس اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می‎آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی‌سازی خدمات خود و ارایه پیشنهادات ویژه ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به وینه پلاس کمک می‎کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط ‎تری با علایق هر کاربر به ایشان ارایه کند.

• در صورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل support@vineplus.net هفت روز هفته به صورت 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.

قوانین تامین کننده

استفاده از وینه‌پلاس، محصولات و خدمات آن به اين معني است كه با اين شرايط موافقت كرده‎ايد.

ماده ۱: تعهدات وینه‌پلاس

۱،۱: رعایت حریم شخصی و حفاظت از اطلاعات:

وینه‌پلاس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. وینه‌پلاس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی و پروتکل‌های مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

۱،۲: قوانین مالی و شرایط پرداختی :

صورت حساب مربوط به حق السهم درآمدی تامین‎کننده بر اساس تسهیم درآمد با احتساب مالیات بر ارزش افزوده و کسر کسورات قانونی به صورت ماهانه محاسبه و مبلغ به حساب تامین‌کننده پرداخت خواهد شد، که این مبلغ برمبنای گزارش درآمدی ارسالی توسط تامین‌کننده و براساس هزینه عضویت تعیین شده توسط تامین‌کننده برای کانال با محتوای خود می‌باشد.

‏‎ماده ۲: تعهدات تامین کننده محتوا

کاربرها در وینه‌پلاس ابتدا به صورت کاربر عادی هستند و می توانند از محتوا‌های درون سایت استفاده کنند، اما در صورتی که قصد داشته باشند در سایت محتوا بارگذاری کنند و به درآمدزایی بپردازند، باید در قسمت ارتقا و کسب درآمد اطلاعات مربوطه را تکمیل و حساب کاربری خود را به تامین کننده محتوا ارتقا دهند.

۲،۱: قوانین ارتقا حساب:

• اطلاعات مربوط به ارتقا، مبتنی بر خود‌اظهاری است و در صورت پیدا شدن هر گونه نا‌همخوانی بین اطلاعات، تقلب، و جعل هویت، علاوه بر بلوکه شدن حساب کاربری، پیگرد قانونی خواهد داشت.

• تایید اطلاعات کاربر ممکن است تا یک روز کاری به طول انجامد، تا آن زمان متقاضیان ارتقای حساب می‌توانند کانالهای خود را بسازند و ویدیوهای خود را بارگذاری کنند ولی امکان عضو گیری در کانالهای غیر رایگان خود را نخواهند داشت.

• پس از تایید اطلاعات، در صورتی که حداقل تعداد ویدیو‌های بارگذاری شده توسط کاربر ۱۰ عدد باشد، کاربر به عنوان تامین کننده محتوا شناخته شده و امکان عضو گیری و درآمدزایی برای او فعال خواهد شد.

۲،۲: تامین‌کننده محتوا باید محتوایی را بارگذاری کند که از هر گونه حق یا ادعای اشخاص ثالث ناشی از انواع حقوق مالکیت فکری عاری باشد. در غیر این صورت پل هیچ گونه مسئولیتی در خصوص نقض حقوق مالکیت فکری اشخاص ثالث نداشته و تامین‌کننده باید مسئول و پاسخگوی ادعای اشخاص ثالث باشد.

۲،۳: در مواردی که وینه‌پلاس به هر دلیل قادر به پخش محتواهای تهیه شده توسط تامین کننده نباشد، به عنوان مثال در مواردی که محتوایی به تشخیص مقامات ذیصلاح نامناسب اعلام گردیده است، پل مراتب را به تامین‌کننده اعلام می‌کند و تامین‌کننده موظف است چنین محتوایی را با محتویات مشابه که مورد تایید باشد با هزینه خود جایگزین کند.

۲،۴: وینه‌پلاس بلا‌فاصله بعد از انتشار محتوا، صحت و امنيت آن را بررسي و در صورت غیر قانونی بودن آن اقدام به حذف آن مي‌‌نماید، با اين حال مسئوليت صحت محتوا و عملكرد محصولات بر عهده تأمين‌كنندگان است و هیچگونه مسئوليتي متوجه وینه‌پلاس نيست.

۲،۵: با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت توديدي بستري است براي توليد و انتشار محتواي آموزشي ، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده توليدكنندگان محتوا در قانون فوق از قبیل تکثیر ، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده تامین‌کنندگان محتوا است.

۲،۶: قوانین بارگذاری محتوا:

‏‎مواردی که در حین بارگذاری ویدیو باید رعایت شوند عبارتند از :

* رعایت حقوق ناشر و مولف

* دلخراش و آزار دهنده نبودن

* مغایرت نداشتن با شئونات اخلاقی و عرف جامعه

* اهانت آمیز نبودن به مقامات سیاسی

* نداشتن موزیک متن غیر مجاز

* عدم ایجاد تنش و التهاب سیاسی

* اهانت آمیز نبودن به اقلیت های قومی و مذهبی

‏‎۲،۷: انتخاب نام کانال:

‏‎۲،۷،۱: پس از انتخاب نام کانال، چنانچه این نام مربوط به برندها و مارکهای تجاری خاص و یا وبسایتهای ثبت شده باشد ، در صورت تماس نمایندگان رسمی این شخصیتهای حقوقی، امتیاز استفاده از نام کانال پس از مکاتبه با دارنده کانال ،به آن شخص اعطا خواهد شد.

۲،۷،۲: چنانچه نام كاربري يا نام كانالتان شامل الفاظ ركيك يا توهين آميز بوده باشد، حساب كاربري شما غير فعال خواهد شد.